DĚTSKÝ BATOH SIOUX - TRUERED 15

 

Kvalitní batůžek s indiánským designem pro každého malého cestovatele od 120 cm (+-6 let). Hodí se na jednodenní výlety do přírody, sportovní aktivity i každodenní využití třeba do školy, školky nebo do kroužků. Vejde se do něj při objemu 15L svačinka, lahev na pití, pláštěnka, softshellka, oblíbená hračka i papučky.

Dostupnost NA OBJEDNÁVKU do 10 dní
1 100 Kč    
Značka Boll
Kategorie Vybavení
Záruka 2 roky
 
  • VELIKOST A OBJEM

Batůžek má objem 15 L což je tak akorát na svačinu, lahev na pití, softshellovou bundu, oblíbenou hračku a papučky. Hodí se pro děti přibližně od 6 let a výšky od 120cm. Bude výborným parťákem na jednodenních výletech do přírody i každodenním nošení do školky, školy nebo kroužků. Výborně poslouží i na cesty k babičce.  Při objemu 15 L má batoh rozměry 38x26x21 a váží 480g.

 

  • ERGONOMIE A TVAR

Batůžek má měkce polstrovaný a vyztužený zádový panel se systémem AIR-flux. a polstrované anatomicky tvarované ramenní popruhy, které nesklouzávají z ramen. Samozřejmostí je regulovatelný bederní a hrudní popruh na přezku, aby byl batůžek zajištěn na správném místě.

 

  • BEZPEČNOST

Samozřejmostí je řada reflexních prvků jak vpředu, tak i vzadu, aby bylo vaše dítě dobře viditelné za každé situace. 

 

  • KAPSY A ČLENÍ BATOHU

Boll Sioux má celkem pět kapes. Dvě hlavní větší na zip, v jedné z nich je skrytá ještě malá síťovaná kapsička na zip a dvě postranní síťované kapsy na lahev. 

 

 

Objem 15 l