! MÁME NOVINKU ! DODÁNÍ NA ADRESU PO BRNĚ VE VEČERNÍCH HODINÁCH !

PURA® Big Mouth Silikonový sportovní uzávěr růžová

 

Nejuniverzálnější uzávěr pasující na všechny láhve Pura včetně termolahví. Vyrobený ze 100% silikonu.

Dostupnost SKLADEM
159 Kč    
Značka PURA
Kategorie Nerezové lahve
 

nerezova-lahev-se-sportovnim-uzaverem-550-ml-pura-1--13-wm0Any Bottle… Any Lid patentovaný systém umožňuje použít jakoukoli Pura lahev s kterýmkoli Pura uzávěrem. Sportovní uzávěr je tedy kombinovatelný se všemi velikostmi lahví Pura (150ml, 325ml, 550ml, 850ml, včetně termolahví 260ml a 650ml).

Baby Grows… Bottle Evolves Pura lahve se přizpůsobují a "rostou" s Vaším dítětem. Jednoduchou výměnou uzávěrů se láhev mění z kojenecké láhve na láhev s náustkem, brčkem nebo sportovním uzávěrem či na skleničku na příkrmy a občerstvení. Můžete tak jednu láhev používat mnoho let. 

Pura nikdy nepřestává inovovat své produkty a sportovní uzávěr Big Mouth® je jeden z našich nejnovějších a nejinovativnějších produktů. Úkolem bylo vytvořit systém na pití, který bude všestranně použitelný pro malé i velké děti, dospělé, ale i sportovce a pro všechny ty, kteří hledají pohodlnou, praktickou a zdravou alternativu k různým plastovým víčkům. 

 

  • Balení obsahuje 1ks Big Mouth® silikonového sportovního uzávěru.
  • Vhodné pro děti od cca 3 let, nebo děti, které již umí pít ze skleničky.
  • Pura Big Mouth® sportovní uzávěr má spodní část na pití (s malým otvorem eliminujícím rozlití a ventilem zajišťujícím plynulý tok tekutin) a víčko, které je součástí uzávěru a proto ho nikdy neztratíte, výborně těsní a spolehlivě chrání před rozlitím obsahu láhve do tašky.
  • Materiál: 100% silikon medicínské kvality, bez obsahu BPA, PVC, ftalátů a jiných nebezpečných látek splňuje normy EN14350, FDA, CPSC, nařízení EU 10/2011. Chráněné patentem
  • Pura Big Mouth® sportovní uzávěr není vhodný na sycené a horké nápoje!

 

maxresdefault

 

PURA


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.