Svačinová kapsa velká - hvězdy na růžové

Neohodnoceno
 

Praktická ZERO WASTE pomůcka na svačinku nejen pro děti. Pojme několik toastů, namazaný dvojchleba nebo dva rohlíky, pořádnou dávku křupek ..... Po použití ji stačí vytřít houbičkou a jedeme na novo. Už žádné sáčky na pár použití, které se brzy roztrhnou a dětem se špatně drží, nebo objemné krabičky, které pak prázdné zabírají místo.

Kapsička je ušita jak jinak než s láskou v malé české šicí dílně.

Dostupnost SKLADEM
220 Kč    
Značka MagsBags
Kategorie E-shop
Záruka 2 roky
 

Vy ještě neznáte svačinové kapsičky? Kolikrát už jste přemýšleli do čeho dnes zabalit malou svačinku na procházku nebo do školky? Igelitový pytlík se brzy roztrhne, špatně se dětem drží a není příliš eko, co si budeme povídat.. a krabička? Ta je sice praktická, ale když dítě zdlábne piškoty nebo sušenky za prvním rohem a vy pak musíte celé odpoledne tahat prázdnou krabičku, je to k vzteku. 56184208_1879514775487027_8935098711030104064_n

Svačinová kapsa je moderní ekologické řešení jak si na výlety brát svačinku. Svrchní látka je ze 100% bavlny, vnitřní látka je nylon s PU zátěrem, bez olova a ftalátů, atestovaná v TZU Zlín. Kapsa je lehká na údržbu - vnitřní PU látka je lehce otíratelná a celou kapsu můžete i jednoduše vyprat v pračce (bez aviváže). Celou svačinovou kapsičku jednoduše uzavřete na delší suchý zip, kterým můžete i regulovat velikost kapsičky.

Tato VĚTŠÍ svačinová kapsa pojme namazaný dvojchleba nebo dva rohlíky, toasty a jiné větší svačiny. Poslouží i jako kapsa na doklady, schová pár ličidel, které pak nebudete muset hledat po celé kabelce…kolik hlav, tolik nápadů na použití :-)

 

Vyrobeno v malé české šicí dílně MagsBags. Děkujeme, že podporujete malou lokální výrobu.

kdo šije kapsy magsbags?