Svačinová kapsa velká - dinosauři

Neohodnoceno
 

Praktická ZERO WASTE pomůcka na svačinku nejen pro děti. Pojme několik toastů, namazaný dvojchleba nebo dva rohlíky, pořádnou dávku křupek ..... Po použití ji stačí vytřít houbičkou a jedeme na novo. Už žádné sáčky na pár použití, které se brzy roztrhnou a dětem se špatně drží, nebo objemné krabičky, které pak prázdné zabírají místo.

Kapsička je ušita jak jinak než s láskou v malé české šicí dílně.

Dostupnost SKLADEM
220 Kč    
Značka MagsBags
Kategorie E-shop
Záruka 2 roky
 

Vy ještě neznáte svačinové kapsičky? Kolikrát už jste přemýšleli do čeho dnes zabalit malou svačinku na procházku nebo do školky? Igelitový pytlík se brzy roztrhne, špatně se dětem drží a není příliš eko, co si budeme povídat.. a krabička? Ta je sice praktická, ale když dítě zdlábne piškoty nebo sušenky za prvním rohem a vy pak musíte celé odpoledne tahat prázdnou krabičku, je to k vzteku. 56184208_1879514775487027_8935098711030104064_n

Svačinová kapsa je moderní ekologické řešení jak si na výlety brát svačinku. Svrchní látka je ze 100% bavlny, vnitřní látka je nylon s PU zátěrem, bez olova a ftalátů, atestovaná v TZU Zlín. Kapsa je lehká na údržbu - vnitřní PU látka je lehce otíratelná a celou kapsu můžete i jednoduše vyprat v pračce (bez aviváže). Celou svačinovou kapsičku jednoduše uzavřete na delší suchý zip, kterým můžete i regulovat velikost kapsičky.

Tato VĚTŠÍ svačinová kapsa pojme namazaný dvojchleba nebo dva rohlíky, toasty a jiné větší svačiny. Poslouží i jako kapsa na doklady, schová pár ličidel, které pak nebudete muset hledat po celé kabelce…kolik hlav, tolik nápadů na použití :-)

 

Vyrobeno v malé české šicí dílně MagsBags. Děkujeme, že podporujete malou lokální výrobu.

kdo šije kapsy magsbags?