Dětská softshellová kombinéza KOLIBŘÍK

Neohodnoceno
 
Softshellová kombinéza je praktický kus oblečení, který prostě natáhnete na dítě a už se nemusíte starat o bláto, louže nebo vítr. Pro její praktičnost ji milujeme. Co vy?
 
1 149 Kč
Značka Unuo
Kategorie E-shop
Zvolte variantu
Velikost oblečení: 74/80 SKLADEM 1 149 Kč
   
 
Jako ve skafandru si bude připadat malý skřítek v softshellové kombinézce od Unuo. Kombinéza naplno využívá vesmírné vlastnosti softshellu. Bude perfektním parťákem na podzim a jaro. Postará se o to, že se první krůčky malých skřítků odehrají v teplíčku, suchu a beztíže.

 

Do školky rozhodně nosíme jen softshellovou kombinézu, protože má volný pohodlný střih, který nebrání jakýmkoliv lumpárnám na houpačce v pískovišti ani v kaluži. A když se jde ze školky rovnou k babičce, stačí jen otřít hadříkem a zase bude váš prcek jako ze žurnálu. Jen musíme upozornit na jednu příjemnou zkušenost, softshellová kombinéza je prakticky nezničitelná! Aby každá kaluž byla dobrodružstvím, nezapomeňte, že je nutné dětem vybrat to správné oblečení, protože kaluže, výlety za dobrodružstvím jsou vzpomínky, které se nezapomínají.

 

Softshell: Materiál možná z kosmu, možná se nám maminkám jenom zdá. Je v něm teplíčko, když kolem fouká jako o závod, ale když vysvitne sluníčko, tak se díky speciální membráně v něm děti nepotí. Dnes se tento materiál vyrábí zejména z recyklovaných PET lahví. Menší děti jej využijí na bundičce prakticky na celý rok, ale na kdy se nejvíce hodí, naleznete v našem rádci. Materiál není zcela voděodolný, jako pláštěnka, ale menší deštíky zvládne s přehledem. Malé nehody je možné otřít jen hadříkem. Softshell je opatřen speciální úpravou s vysokou odolností v otěru. Voděodolnost membrány: 15000 mm/H2O, Prodyšnost membrány: 10000 g/m2/24hod.

Softshell