Silikonová kapsa Squeasy Snacker 180ml šedá

Neohodnoceno
 

Silikonovou kapsičku s membránou proti vylití a objemem 180ml využijí jak miminka, tak starší děti. Je ideální na první příkrmy od 6 měsíce ale i jako svačinka na výletech nebo ve škole. Naplníte ji jogurtem, kaší, domácím pyré, smootiem, přesnídávkou... Patentovaná membrána zabraňuje vylití a nemusíte se tak bát nepříjemné nehody. 

Dostupnost SKLADEM
450 Kč    
Značka Squeasy Gear
Kategorie E-shop
Záruka 2 roky
 

Silikonová kapsička Squeasy Snacker objem 180 ml

5

Kapsička je výborným parťákem nejen na výlety nebo na svačinu do lesní školky, kdy není úplně praktické brát s sebou jogurt a lžičku. Pokud jogurtem doma naplníte Squeasy Snacker kapsičku, může si váš cestovatel jogurt vychutnat pohodlně na pařezu u cesty, na vrcholku skalky nebo při cestě v autě či vlaku. 
 
Čím je možné silikonovou kapsičku plnit? Vším co aspoň trochu teče :-) jogurtem, přesnídávkou, kaší, domácím pyré, smoothie nebo oblíbenými nápoji.
 
 
  • BEZ ROZLITÍ: Už ani kapka… Součástí kapsičky je patentovaná vyndávací vložka s membránou proti rozlití. Díky membráně zůstane obsah bezpečně uvnitř i u živějších dětí :-) pro rychlejší tok a hustší obsah ji lze jednoduše vyjmout. Víko navíc výborně těsní a zabrání vytečení dokonce i při stlačení kapsičky.

 

  • ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÉ MATERIÁLY: Kvalitní jemný potravinářský silikon, bez BPA, PVC a ftalátů. Testováno podle směrnic EU.

 

  • JEDNODUCHÉ ČIŠTĚNÍ: můžete mýt v myčce, nebo v ruce běžným saponátem. Celou silikonovou část je možné obrátit na ruby pro ještě dokonalejší vyčištění 

 

  • VELIKOSTI 

              104 ml – pro miminka na první příkrmy

              180 ml – pro miminka na příkrmy, pro školáky na zdravou svačinu

              480 ml – sportovní láhev na smoothie i na pití