PURA® Silikonové savičky 2ks POMALÝ PRŮTOK

Neohodnoceno
 
Výprodej POSLEDNÍ KUS Efekt lupa
  • 1 z 3
 

2 ks silikonových antikolikových saviček S POMALÝM PRŮTOKEM (vhodné 0m+) padnoucí na všechny lahve Pura. 

Dostupnost SKLADEM
Běžná cena 190 Kč
Ušetříte 130 Kč (–68 %)
60 Kč    
Značka PURA
Kategorie E-shop
 

Pura antikolikové savičky Natural VentTM byly navrženy tak, aby co nejvíce napodobovali variabilní průtok mléka podobně, jako je tomu při kojení dítěte. Jejich jedinečný tvar umožňuje lepší přisátí dítěte během krmení, což spolu s prodlouženým antikolikovým ventilem savičky zásadně redukuje potíže s kolikou a kojeneckým refluxem. Podle úrovně průtoku (pomalý, střední, rychlý, na kaše) mají Pura savičky jeden, dva nebo tři otvory nebo otvor ve tvaru "Y" pro ještě rychlejší průtok nebo hustší pokrmy.

Any Bottle... Any LidTM - patentovaný systém umožňuje použít jakoukoliv Pura láhev s jakýmkoli Pura uzávěrem. Savička je tedy kompatibilní se všemi Pura lahvemi (150ml, 325ml, 550ml, 850ml, nebo termo lahvemi 260ml a 650ml). Baby Grows... Bottle EvolvesTM – Pura láhve se přizpůsobují Vašim potřebám.

Nekupujte pokaždé novou láhev. Jednoduše změňte kojeneckou láhev na láhev s náustkem / brčkem / sportovním uzávěrem tak, že vyměníte pouze silikonovou část. Šetříte tak peníze i přírodu.

Balení obsahuje 2ks silikonových saviček Pura® Natural VentTM. S POMALÝM PRŮTOKEM
Materiál: 100% silikon medicínské kvality, bez obsahu BPA, PVC, ftalátů a jiných nebezpečných látek. 4 úrovně průtoku, jedinečný tvar a prodloužený antikolikový ventil splňuje normy EN14350, FDA, CPSC, nařízení EU 10/2011. Chráněné patentem
maxresdefault

 

PURA