plnitelná kapsa Zebra&Me 6ks + náústek

Neohodnoceno
 

Opakovaně plnitelná jídelní kapsička pro nejmenší s objemem 150 ml na přesnídávky, jogurty a kaše. Díky otevírání na kratší straně kapsičky ji můžete plnit znovu a znovu. Ideální řešení svačiny v terénu, na výletech nebo po cestě v kočárku bez nutnosti stále nového a nového odpadu.

Balení obsahuje 6ks plnitelných kapsiček + silikonový náústek s netekoucí membránou.

Dostupnost SKLADEM
300 Kč    
Značka Zebra&Me
Kategorie E-shop
Záruka 2 roky
 

Opakovaně použitelná svačinková kapsička je vyrobena z kvalitního materiálu, který neobsahuje BPA, PVC ani ftaláty. Díky otevírání na kratší straně kapsičky (zajištěno dvojitým zipem) ji můžete plnit znovu a znovu a vyhnete se tak hromady odpadu, který vzniká při používání koupených již naplněných jednorázových kapsiček. Navíc u samostatně plnitelné kapsičky vždy máte přehled o kvalitě jídla, kterou dítěti nabízíte. g

Naplněnou kapsičku oceníte především při cestování, na výletech kdy nemusíte balancovat se lžičkou a skleničkou mezi máchajícíma rukama dítěte. V autě, v kočárku, v autosedačce, na návštěvě, ve školce - naplněná kapsička se hodí všude a dítě se rádo obstará samo :-) Jedení z kapsičky je tak jednoduché!

 

  • JEDNODUCHÉ PLNĚNÉ: kapsičku uzávěrem zavřete, jemné otevřete dvojitý zip na kratší straně kapsičky, naplňte ji oblíbeným pokrmem  a uzavřete dvojitý zip.

 

  • JEDNODUCHÉ ČIŠTĚNÍ: Myjte ručně v teplé vodě se saponátem, použijte kartáč na láhve, vypláchněte čistou vodou a nechte důkladně vyschnout. Pro mytí v myčce nádobí jemně otevřete krajní zip a nasuňte kapsičku otvorem přes hroty horního koše myčky.

 

  • ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÉ MATERIÁLY: vyrobeno z kvalitních plastů bez obsahu BPA, ftalátů, olova a PVC!

 

  • EKOLOGICKÉ A EKONOMCKÉ!

 

 

Balení obsahuje 6ks plnitelných kapsiček + silikonový náústek s netekoucí membránou.