POZOR - PRÁZDNINOVÁ OTEVÍRACÍ DOBA KAMENNÉHO OBCHODU. Více najdete v článku ke kamenné prodejně.

Nom Nom Kids kapsička 1ks

Neohodnoceno
 
Výprodej Efekt lupa
  • 1 z 4
 

OBJEM cca 130 ml

 

Plnitelné jídelní kapsičky pro opakované použití.

 

BALENÍ - 1 ks

Dostupnost SKLADEM
Běžná cena 149 Kč
Ušetříte 79 Kč (–53 %)
70 Kč    
Značka Nom Nom
Kategorie E-shop
Záruka 2 roky
 

KAPSIČKY NOM NOM KIDS MAJÍ NOVE PERFEKTNÍ INOVATIVNÍ DVOJITÝ ZIP PRO JEŠTĚ LEPŠÍ TĚSNĚNÍ !

 

OBJEM cca 130 ml

 

Představujeme kapsičky Nom Nom Kids. Jsou to kapsičky, do kterých můžete opakovaně ukládat ovocné a masozeleninové přesnídávky, pití a jakékoliv další mixované pochutiny pro vaše děti. Hodí se zejména na cesty, když potřebujete, aby se děti najedly bez zašpinění. Ostatně i doma se občas tento požadavek může vyskytnout :) U nejmenších je to způsob stolování, který zvládnou sami. U batolat je to způsob stolování, kterým se zvládnou při troše dobré vůle neušpinit. Po předškoláky je to vhodná forma svačinek na výlety. Na vrchní straně je závit s víčkem, jakmile přijde čas na svačinku, děti si samy z pytlíku jídlo vysají :) Prázdné obaly zase zavíčkujete a odvezete domů, jsou velmi skladné.

 

Snadné vkládání pokrmů

Kapsička Nom Nom Kids můžete po její delší straně otevřít a jednoduše do ní přesnídávku lžící vložit. Možnost otevřít kapsičku po delší straně je velmi výhodná, otvor je široký a kapsička je tak snadno plnitelná i jednou rukou. Do jedné kapsičky se vejde až 130 ml pokrmu. Kapsička má také průhledné okénko na boku, takže je vidět, kolik je uvnitř jídla.

 

Snadné mytí a opakované použití

Díky otevírání z boku se kapsičky Nom Nom Kids velmi snadno myjí a jsou tak připraveny k dalšímu použití. Kapsičku otevřete, propláchnete, vymyjete víčko a necháte uschnout. Kapsičky Nom Nom Kids jsou také určeny k mytí v myčce, jednoduše je rozevřete přes několik trnů v koši myčky a kapsička se tak důkladně vymyje i vyschne.

 

Vhodné k mražení

Kapsičky můžete zamrazit. Pokud potřebujete přebytky jídla zamrazit a uchovat k pozdější spotřebě, kapsička Nom Nom Kids to zvládne. Po servírování pak můžete obsah ohřát ve vodní lázni. (Ne v mikrovlnce)

 

Zdravotní nezávadnost a bezpečnost

Kapsičky Nom Nom Kids neobsahují ftaláty, BPA ani PVC, jsou vyrobeny pouze z bezpečných materiálů vhodných k přechovávání potravin. Zdravotní nezávadnost byla testována dle platných EU norem. Víčka jsou s průduchy a dostatečně velká tak, aby nehrozilo spolknutí nebo dušení.

 

Praktický design, který mají děti rády

Na zadní straně kapsičky je pole vhodné k popisování. Můžete si tak na kapsičku označit datum plnění, obsah a také komu kapsička patří. Design je veselý, barevný, s motivem zvířátek, zkrátka plně zapadající do světa malých dětí.

 


Kapsičky nabízíme ve 3 variantách:

- po kuse
- sada 3 kusů kapsiček
- velká sada 10 kapsiček, 5 náhradních víček, smývatelný popisovač
- náhradní víčka samostatně po 3 kusech

 

S kapsičkami dodáváme návod k použití a údržbě v českém jazyce.

 

Rozměry i s víčkem = 105mm x 160mm
Rozměry pouze kapsičky bez víčka = 105mm x 145mm

OBJEM cca 130 mlVyrobeno v Číně.

Britské reference v anglickém jazyce najde zde, nebo zde.