DĚTSKÝ BATŮŽEK ROO - Monkeys 12L

Neohodnoceno
 

Lehký batůžek Roo je vhodný pro děti od 105 cm (+- od 4 let). Se svým objemem 12 litrů poslouží výborně na do lesní školky, do školy, na výlety nebo na vybavení do kroužků. Má měkce polstrovaná záda a kvalitní ergonomicky tvarované ramenná popruhy společně s hrudním i bederním páskem zaručí zdravé nošení.

Doporučujeme ho nejen do lesní školky - objem 12 L pojme i větší svačinku, pití, pláštěnku a softshellovou bundu pro případ nečasu. 

Dostupnost SKLADEM
1 050 Kč    
Značka Boll
Kategorie E-shop
Záruka 2 roky
 
  • VELIKOST A OBJEM

Batůžek Boll Roo je svou velikostí uzpůsoben pro děti od 105 cm (+- 4 let). Je velmi lehký (pouze 350g!) a jeho rozměry jsou při objemu 12L 35x22x20. Batůžek je ideální volnou na výlety s rodiči, do školy, na pomůcky na kroužky nebo jako batůžek do lesní školky. Vejde se do něj větší svačinka, pití, pláštěnka případně nějaký ten náhradní svršek v případě deštivého dobrodružství :-)

TIP: Tento batůžek doporučujeme pro děti do lesní školky především v zimě, kdy je třeba i nějaký ten náhradní svršek a je třeba už mít batůžek o fous objeměnší.

! Doporučujeme ale vybírejte vždy batůžek podle výšky a věku dítěte, nevolte zbytečně větší s tím, že do něj dítě doroste. Dětem pak špatně sedí na zádech a je pro ně těžký.

 

  • ERGONOMIE A TVAR

Batůžek má příjemně polstrované anatomicky tvarované ramenní popruhy, které nesklouzávají z ramen. Kvalitní polstrovaný a vyztužený zádový panel pro zdravé nošení a zdvojené odolné dnoPro malé děti je velmi důležitý správně posazený hrudní pás s přezkou, který zabezpečuje dobré posazení popruhů na zádech a zamezuje sklouzávání batohu z ramen dolů. U batůžek Boll Roo najdete ale i bederní pás.

 

  • BEZPEČNOST

Samozřejmostí je řada reflexních prvků jak vpředu, tak i vzadu, aby bylo vaše dítě dobře viditelné za každé situace. Navíc kdyby se náhodou batůžek někde ztratil na cestách a vydal se vlastní cestou .-) uvnitř batohu se nachází tabulka, kam můžete vyplnit své kontaktní údaje pro případ poctivého nálezce. 

 

  • KAPSY A ČLENÍ BATOHU

Batůžek Boll Roo má celkem pět kapes. Jednu velkou hlavní komoru s kvalitním dvoucestným zipem, uvnitř které se nachází i malá síťovaná kapsička na zip a připínáček na klíče. Na přední straně batohu je menší plochá kapsa na zip a samozřejmostí jsou dvě postranní síťované kapsy na lahve.  

Objem 12 l