Tipy na Vánoce z Lesního Skřítka

PRO MIMINKA

Hledáte malý a milý dárek pro miminko? Doporučujeme vybrat něco, co ocení jak miminko, tak maminka. Máme spoustu drobností pro nejmenší, které jsou praktickými pomocníky a zároveň jsou krásné na pohled a hodí se tak i jako dárek. Maminka jistě praktický dárek ocení víc, než další plastové chrastítko.

Bez názvu4

Pěkným a praktickým dárkem pro nejmenší jsou například ekologické pratelné přebalovací podložky. Které jsou pohodlné na přebalování jak doma, tak na cestách. Dobře poslouží i jako podložka pod miminko u dětského lékaře, jako podsedák pro maminku na studenou lavičku nebo později pod dítě na výletech v přírodě. Vybrat ze široké nabídky vzorů můžete TADY. K přebalovací podložce přiberte i praktický nepropustný pytlík ve stejném designu, který se hodí jak na plenky tak na malé drobnosti v přebalovací tašce, nebo později na křupky či jinou svačinu.

MALÉ DĚTI

Pro batolátka a malé děti se hodí jako dárek silikonová kapsička na přesnídávku, jogurt nebo smoothie, která mamince pomůže se svačinou při cestování. Silikonovou kapsičku si zvládne vycucnout i malé batole v kočárku, a maminka tak nemusí šermovat lžičkou s přesnídávkou mezi mávajícími ručičkami :) Nabídku různých velikostí i barev najdete TADY.

Pro větší děti (a pro miminka pak se třemi nástavci) se hodí jako dárek kvalitní termoska s dětskými motivy, ze které mohou děti pít přímo bez nalévání, díky integrovanému brčku. Termoska udrží teplé nápoje až 8 hodin a studené až 12. Děti ji tedy využijí celoročně a díky veselým motivům si ji zaručeně oblíbí. Vybírat můžete TADY.

Pro větší cestovatele se hodí hygienická taštička nebo cestovní pouzdro na pastelky a jiné poklady. Vybrat můžete i pořádný cestovatelský batůžek. V nabídce máme jak batůžky pro nejmenší skřítky od 85cm, tak pro zdatné skauty. Vše najdete p123700046-bunny-6-dutchblue-45deg-midres_372_477_1283105TADY.

STARŠÍ DĚTI A DOSPĚLÍ

Pokud byste u nás rádi vybrali něco pro starší děti nebo dospělé, bude se jim jistě hodit kvalitní lahev na pití české výroby, termoska většího objemu, nebo zero waste vychytávky na svačinu bez odpadu, které jsou jak praktické, tak stylové. Vybírat dáreček můžete i mezi stylovými zimními čepicemi a nákrčníky.

A co měkouše? Měkké dárky? Myslíte, že je děti neocení? Každopádně softshellové oblečení se Vám jistě v zimě bude hmala kapsa pro vsechny 2-500x500odit. Pokud pod ně dáte i kvalitní první vrstvu z merino vlny (triko/body a legíny) bude Váš Skřítek v teple a v suchu i při největší bobovačce. A kvalitní rukavice a originální zimní čepice a nákrčník se nikdy neztratí.

 

Ale to nejdůležitější? Nehoňte se za dárky, užijte si rodinný, klidný advent. Udělejte si na děti čas a buďte spolu v přítomném okamžiku. Hrajte si, stavte si, výletujte, koukejte na pohádky... Co máte vy a Vaše děti rádi. Věnujte jim to nejdražší, Váš čas.

 

Přejeme Vám krásné a rodinné Vánoce.

 

za tým Lesního Skřítka

Alča

g970-ruzove-palcaky
g2179-detska-soft.-bunda-zelena-petrolejova-seda-auta-rozepnutap289000001-kids-toiletry-det01-hires_-1_-1_768908

p288000001-kids-multipouch-det01-hires_-1_-1_566166

zdrava-svaca-komplet-box-zluta-137 (1)