KLUK A RŮŽOVOU? RŮŽOVOU?!

Na Facebooku i Instagramu tento krátký text vzbudil nemalý zájem. Bylo jasné, že Vás toto téma zajímá a určitě nejsem jediná matka kluka, která řeší jak s růžovou pracovat :-) Proto jsem se rozhodla text překopírovat sem na blog, aby byl jednoduše dohledatelný a nezapadl nám :-) Třeba někomu pomůže, nebo inspiruje k vlastnímu řešení. Budu ráda, když mi do komentářů napíšete, jak růžovou řešíte vy. A já dám třeba časem vědět jak se dál vyvíjí u nás. Krásný denbez_n__zvu

  

KLUK A RŮŽOVOU? A CELORŮŽOVOU?!

Když si syn měl před třemi lety vybrat novou kuklu, naservírovala jsem mu sebevědomě všechny barevné varianty s tím, že jsem přece moderní matka a může si vybrat sám a nebudu mu cpát nějaké předsudky. Vybral si růžovou. Zářivou růžovou. Jednobarevnou celorůžovou nejrůžovější růžovou co tam byla. Hm..


"Vidím, že sis vybral růžovou. To je krásná výrazná barva, viď? Je super že se ti líbí, je pěkná. Ale měl bys vědět, že někteří lidé si myslí, že růžová je jen pro holky a může se stát, že ti to někdo bude říkat." "To nevadí, stejně ji chci." A tak růžovou kuklu nosil hrdě celé dvě zimy. Když jsme ale letos chystali výbavu na lyže. Růžová letos už neprošla. Prostě to nešlo, ne a ne a ne. Ok.. "a co bílá s růžovým okrajem. To jde?" "Jo, to by šlo."
Ještě že je oboustranná.


#ruzovanenijenproholky #bezpredsudku #lowcost #psychologiematky #materskevyjednavani #lesniskritekcz #skritcinavylete


Kukla @bamboolik
Mikina @bajapetru
Termoska @thermos_deutschland
Krabička @zdravalahev