3 ZPŮSOBY, DÍKY KTERÝM VAŠE TERMOSKY VYUŽIJETE JEŠTĚ VÍCE

1) Používejte termosky i v létě na chladné pití. Není nic lepšího, než si na pláži dát příjemně chladnou vodu (díky širokému hrdlu do ní můžete přidat i kostky ledu). A není nic horšího, než když se vám v horku pití v plastové láhvi zkazí ještě dříve, než se z něj stačí dítě napít.
 
DSC_3877
 
2) Používejte termosky i jako termosky na jídlo. Pokud máte od nás půllitrovou nebo větší termosku na čaj se šroubovacím uzávěrem (nedoporučuji to dělat pokud máte starou termosku s "klikacím" uzávěrem!), použijte ji na výletě na přenos teplé polévky. Teplé jídlo do břicha se na výletě vždy hodí. Vzpruží každého malého Skřítka a hned se mu bude lépe šlapat dál. 
 
Polish_20220116_141316731
 
3) Na uchování horkého čaje doma nejen při nemoci. Také vám doma ze snídaně zůstává nevypitý čaj? Přelijte ho do termosky a dejte si ho v klidu v průběhu dne, nebo až se s dětmi vrátíte z dopoledního hřiště. Termosku velmi oceníte i u nemoci, kdy je fajn mít neustále v dosahu čaj v příjemně pitelné teplé teplotě. Ne horký, ne studený. 
 
 
Byl pro tebe článek přínosný? Ulož si ho nebo sdílej. A nezapomeň mě sledovat na INSTAGRAMU a FACEBOOKU pro další tipy! Díky
 
Alča ze Skřítka ????‍♀️????‍♀️
www.lesniskritek.cz Ochod pro děti aktivních rodičů ????❤️????
 
DSC_3765