DĚTSKÝ BATOH Trapper - TRUERED 18

Neohodnoceno
 

Trapper je batůžek s objemem 18 L vhodný pro dobrodružné výpravy do přírody. Ideální je od výšky 120cm. Má již prvky jako klasický cestovatelský batoh a tak bude vašim malým cestovatelům dobrým parťákem i na náročnějších výletech.

 

 

Dostupnost Skladem
1 007 Kč    
Značka Boll
Kategorie Batůžky a příslušenství
Záruka 2 roky
 
  • VELIKOST A OBJEM

Batoh Trapper má objem 18L, což z něj činí plnohodnotný batoh na náročnější výlet. Batoh má již klasické vrchní plnění jako většina dospěláckých turistických batohů. Rozměry jsou 43x26x20 a váží 510g.

TIP: Doporučujeme ho na první delší celodenní výlety, jednodenní skautské a jiné zájmové akce. Dobře polsouží i díky většímu objemu na víkendové přespání u babičky nebo výlet na chalupu.

 

  •  ERGONOMIE A TVAR

Batůžek má měkce polstrovaný a vyztužený zádový panel se systémem AIR-flux a polstrované anatomicky tvarované ramenní popruhy, které nesklouzávají z ramen. Samozřejmostí je regulovatelný bederní a hrudní popruh na přezku, aby byl batůžek zajištěn na správném místě. Batoh má klasické vrchní plnění jako většina dospělýckých turistických batohů. Hlavní komora se uzavírá na gumičku se zdrhovadlem a překryje víkem s přezkou.

 

  • BEZPEČNOST

Samozřejmostí je řada reflexních prvků jak vpředu, tak i vzadu, aby bylo vaše dítě dobře viditelné za každé situace. 

 

  • KAPSY A ČLENÍ BATOHU

Trapper má celkem pět kapes. Hlavní komoru se stahováním, malou síťovanou kapsičku na drobnosti uzavíratelnou zipem, pásek na přinutí klíču, dvě boční síťované kapsy na lahev a kapsu na zip skrytou v uzavírání víka batohu do které se vejdou drobnosti, které je třeba mít stále po ruce. Batoh Trapper má navíc oproti ostatním batohům Boll na víku gumičky které můžou zajistit mokrou pláštěnku, náhradní mikinu nebo jiné vybavení na výlet.

Objem 18 l